Dalies numeris 908572
Gamintojas AMC 
EAN numeriai 8432817085727
765,55 €Įskaitant PVM
632,69 €Be PVM
Negalima grąžinti
OE Nr. 6110102320
OE Nr. 6110104420
OE Nr. 6110105420
OE Nr. 6110106620
OE Nr. 6110106720
OE Nr. 6110106820
Papildomas straipsnis / informacija 2 be skirstomojo (-ųjų) veleno (-ų)
Papildomas straipsnis / informacija 2 be vožtuvų
Papildomas straipsnis / informacija 2 be vožtuvo spyruoklių

OEM numeriai Originali gamintojų įranga