Daļas numurs 908572
Ražotājs AMC 
EAN numuri 8432817085727
766,10 €t.sk. PVN
633,14 €izņemot PVN
Nevar atgriezt
OE-numuram 6110102320
OE-numuram 6110104420
OE-numuram 6110105420
OE-numuram 6110106620
OE-numuram 6110106720
OE-numuram 6110106820
Papildu artikuls/Papildu info 2 bez sadales vārpstas(ām)
Papildu artikuls/Papildu info 2 bez vārsta
Papildu artikuls/Papildu info 2 bez vārstu atsperēm

OEM numuri Oriģinālā aprīkojuma ražotājs

AMC